Секс під напругою? - Найсильніше задоволення

Людство не перестає шукати нові способи того, як отримати задоволення і зробити це оригінальним способом. Ну а сучасна секс-індустрія своєю чергою не втомлюється задовольняти ці потреби. Завдяки чому виникло таке поняття, як електростимуляція. Саме той випадок, коли чуттєві дотики пальців та мови партнера замінюють мікроімпульси струму. І варто сказати, що це абсолютно нові, ні з чим незрівнянні почуття. Які, здатні зробити оргазм справжньою епічною подією та надати їй нових, яскравих та свіжих фарб.

І якщо споконвічно електростимуляцію було прийнято відносити до культури БДСМ, то сьогодні такий вид ласк набув абсолютно нових обрисів. І став доступним кожному. Адже йдеться не про болючі відчуття, які є головною частиною садо-мазо ігор, а про найчуттєвіші та виборчі. Так як вплив відбувається на найбільш чутливі та ерогенні ділянки тіла особливим чином. І ті відчуття, які можна випробувати подібним способом, складно з чимось порівняти.

Більше того, для цього сьогодні придумано масу девайсів та секс-іграшок. Які, з повною готовністю підлаштовуються індивідуально під кожну людину. Так що, феєрверк емоцій та незвичайних відчуттів вам гарантовані. Головне, вибрати ідеальний для себе електростимулятор.

Що вибрати?

Питання хороше і практичне. Хоча, не такий складний. Адже секс-іграшки для електростимуляції можна розділити на 2 типи.
Секс під напругою? — Простіше простого!

  • Ті, хто працює від блоку живлення.

Так, їх можна назвати професійними інструментами у справі отримання задоволення. І призначеними для справжніх гурманів у сексі. Такий девайс є блоком, з кнопками і перемикачами за допомогою яких можна регулювати силу струму і відповідно інтенсивність впливу. Яке здійснюється шляхом приєднання до тіла спеціальних затискачів на кінцях проводків. Вибирайте будь-яку ерогенну область тіла та силу впливу. Ну а потім подаруйте своєму партнеру небувалі відчуття.

  • Секс-іграшки з вбудованим електростимулятором.

Приміром, це може бути той самий вібратор, стимулятор точки-G або навіть анальна пробка. Які у своїй основі вже мають пристрій створення електричних імпульсів. По-перше, це дуже зручно та практично. А по-друге, їхній вплив максимально чуттєвий і делікатний. Іноді, що навіть нагадує лоскіт. Ідеальний варіант для тих, хто хоче вперше насолодитися подібним чином і отримати небувалу насолоду від забав із секс-іграшками.

Міфи та реальність

Деякі наївно вважають, що електростимуляція відноситься до екстримальних видів отримання насолоди. А даремно. Адже саме цим вони позбавляють себе величезної порції задоволення, до якої рукою подати. І думка про те, що це може бути небезпечно, вкрай неправильно. Адже це зовсім не 220 вольт, які небезпечні для життя. А ідеально вивірена сила струму.

Всі секс-іграшки, призначені для електростимуляції, виробляються з урахуванням усіх анатомічних особливостей людини. Більше того, кожна з них проходить ретельне тестування і лише після цього надходить у продаж. Адже їхнє головне завдання, це не заподіяння болю, як думають деякі, а доставлення особливого задоволення.

Тому, якщо ви хочете випробувати абсолютно нові відчуття і насолодитися повною, як ніколи раніше, то секс-девайси для електростимуляції саме те, що вам потрібно. Дозвольте собі відчути себе обраним та випробувати найнеймовірніші оргазми у своєму житті! У той же час, якщо ви новачок у цій справі, то не варто йти на поводу у стереотипів і думати, що головна дія таких девайсів повинна припадати саме на соски. Насправді це найчутливіша і делікатна область тіла як у чоловіків, так і жінок. І тут варто бути дуже обережними. Тому, для першого разу почніть із дії на інші ерогенні області тіла. Або просто почніть вивчати його подібним чином.

Насолоджуємось розумно

Так, електростимуляція, це звичайно ж незвично, приємно та ласкаво. Але все ж таки, потрібно знати, що такий спосіб отримання задоволення в деяких випадках може бути небезпечним і протипоказаним. І це пов'язано з багатьма факторами, які є досить важливими і їх потрібно враховувати. А саме це:

  • Серцево-судинні захворювання
  • Вагітність.
  • Епілепсія.
  • Порушення рівня артеріального тиску.
  • Присутність кардіостимулятора.

У таких випадках варто віддати перевагу іншим секс-іграшки та видам еротичної стимуляції. Що рекомендують виробники подібних девайсів з турботою про Ваше здоров'я. Також, від використання іграшок для електростимуляції варто відмовитись у тих випадках, коли на тілі є порізи, мікротріщини та подряпини.

Ну а в іншому, скористайтеся такою прекрасною можливістю купити секс-іграшку для електростимуляції та насолоджуйтесь по максимуму! Адже ви цього варті!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.