Гаряча акція для закоханих — самонагрівальне сердечко в подарунок.

До 14 лютого під час купівлі акційного лубриканта System JO ви отримуєте самонагрівальне сердечко System JO Heart Shaped Hand warmer у подарунок! В акції беруть участь лубриканти об’ємом 120 мл і більше: на водній, силіконовій та водно-силіконовій основах, з кокосовою олією, зі смаками та без, з різними стимулювальними ефектами — кожен підбере найкращий варіант подарунка коханій людині. Ми розширили перелік акційних артикулів лубрикантів System JO: 

Гаряча акція для закоханих — самонагрівальне сердечко в подарунок.

Оголошуємо старт акції «Гаряча акція для закоханих — самонагрівальне сердечко в подарунок.».

З 24.01.2023, при покупці будь-якого вібратора-кроликаAdrien Lastic, каждый получит лубрикант в подарок *

* акція проходить з 24.01.2023 по 14.02.2023 р., або поки є в наявності сольові нагрівачі;
Фірмовий мішечок System JO червоного кольору виготовлений із приємної атласної тканини, затягується шнурком і має фіксатор.

Поспішаємо повідомити, що самонагрівальні сердечка System JO Heart Shaped Hand warmer, які можна було отримати разом з акційними лубрикантами System JO, вже закінчилися. Однак, ми подбали, щоб ніхто не залишився без подарунка до найромантичнішого свята — Дня всіх закоханих! Тепер під час купівлі акційного лубриканта System JO об’ємом 120 мл і більше ви безкоштовно отримаєте атласний мішечок System JO.

Фірмовий мішечок System JO червоного кольору виготовлений із приємної атласної тканини, затягується шнурком і має фіксатор. Чудовий варіант пакування для вашого подарунка та зручний спосіб зберігати іграшки, лубриканти чи інші потрібні речі.